Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno AVG Security

Dobrý den, dnes jsem po aktualizaci WIN 10 1803 zjistil,že se mi na AVG Security(plně registrovaná) objevilo, že musím aktualizovat komponenty PC.
Když provedu aktualizaci AVG,tak se objeví hláška,že AVG je aktualizované, ale pořád zostává, že je potřeba PC aktualizovat.
Provedl jsem novou čistou instalaci celého systému ,ale problém i nadále přetrvává - viz obrázek.
Prosím umíte mi někdo poradit,co s tím ? Podpora AVG funguje pouze v angličtině,ale tu já ve svém pokročilém věku neovládám.
Předem děkuji za rady a přeji všem hezký den.

Obrázek bohužel vložit nemohu - již tady chybí obdélníček na vložení.

AVG je nejlepší odinstalovat. Antiviry jsou dnes spíše obtěžující než přínosné.
K ochraně plně postačuje zabudovaný Windows Defender (aktivuje se sám po odinstalaci AVG).

Obrázek lze vložit po kliknutí na ikonu sponky.

Ale ako tak kukám na obrázok, AVG je po grafickej stránke velice pekne omaľovaný, nádherne spracovaný, na oko lahodiaci s 3D tučnými, vytieňovanými (button) gombíkami, teda musí mať tento zázrak niečo do seba pri ochrane majiteľov OS W10 do tej miery, že dôkladne odstavil Defender (že neexistuje) aj po odinštalovaní AVG.

V pohodě,i souhlasím,jen mne pobavila ta věta. Nic ve zlém. McAfee nabízely IT obchody zadarmo snad i k chladícím pastám. Ze zkušenosti bych se přimluvil za Eset,zejména za občasný on-line skener. Jinak samozřejmě integrovaná ochrana v OS povětšinou postačí. Notorickým crackovačům ale nepomůže vůbec nic.

Redakce CHIPu vydala prohlášení:

Vážený čtenáři Chipu
a uživateli programu AVG Internet Security pro Chip,
v polovině srpna došlo k ukončení podpory AVG IS 16, což se v důsledku promítlo i do produktu AVG IS pro Chip. V programu se koncem srpna objevilo upozornění a výzva k aktualizaci, která ovšem stav nemění.
Počítač s tímto zabezpečením je nadále trvale chráněn, ale nedochází k aktualizaci antivirových definic. Přeinstalace na novou verzi AVG IS 18 stav nevyřeší, protože tento produkt už je připraven ve firmě Avast a využívá odlišnou licenční politiku.
Na tento stav jsme bohužel nebyli výrobcem včas upozorněni. Výsledky intenzivních vyjednávání s vedením Avastu se dozvíme v nejbližších dnech. O vývoji situace Vás budeme informovat nejpozději 6. září 2018.
Omlouváme se za nepříjemnosti
Martin Kučera - vedoucí Chip DVD

Takže nezbývá než počkat do konce týdne a pak se rozhodnout jak dál

Petr
P.S. Diskutujím, kteří nevědí jak odpovědět, resp. poradit, a jen se potřebují vypovídat, doporučuji jiné diskuzní fórum jako je facebook, twiter, ...

... Počítač s tímto zabezpečením je nadále trvale chráněn, ale nedochází k aktualizaci antivirových definic ...

Takže k ochraně před viry není třeba aktualizace antivirových definic?
Hmm, v CHIPu buď pracují šprýmaři nebo mají k dispozici zatraceně dobrej matroš... :-D