Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jdu s vámi konzultovat piktogram

Jde o obrázek na web Šéfové tomu říkají ikona, ale bude to tam 199x199.
Jde o označení telefonického hovoru se simultánním přepisem od firmy Transkript pro lidi s postižením sluchu. Zatím máme tyto náměty (koncepty). Co vám přijde nejrozumnější
Mě osobně se nejvíc zamlouvá zelená bez dialogu.
Líbila by se mi ta růžová, ale to jsou barvy jiného poskytovatele služby a lidé by si to pletli.
Já bych vlastně ani tak neřešil barvy, které se mohou dělat podle potřeby, ale ten piktogram jako takový.
Ten symbol obrazovky s řádky je symbol toho poskytovatele (Transkript) a bývají tak označeny třeba dveře na bankách, kde to je.
Lidé s postižením sluchu, kteří simultánní přepis využívají, jsou na tento symbol zvyklí a vědí hned, co to znamená.

Kliknutím zobrazíte velký obrázek
[83223-infolinky-vse-300-png]

Jde o on-line přepis. To by byla tužka totální nesmysl. Něco jako reklama na plesové střevíce a reklamě by ukazovali pohorky. :-)
Ta "kreditka" je i v aplikaci eScribeDroid. Lidé jsou na ní zvyklí a ví, co to znamená. On to je jako monitor s řádky. Ale teď mi došlo, že je vlastně nepoměrná velikost.
Jinak v bankách to mají takto
[symbol.png]
viz dole pod mapou http://www.transkript.cz/index.php/o-prepisu/mista-s-prepisem