Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problikávání obrazovky - youtube

Zdravím,

včera/dnes jsem dělal novou aktualizaci na WIN 10 PRO (nevím jakou, historie aktualizací je prázdná) a z ničeho nic mi "problikává obrazovka".

Když jsem ve hře/vlc playeru/na ploše, tak je vše ok. Problém nastává při přehrávání videí na youtube (používám chrome, ale dělá to i v edgi). Když přepnu zobrazení na celou obrazovku, tak mi po několika vteřinách asi na 0,5-1,0s zčerná obrazovka (někdy se to ještě 1-2x zopakuje když začnu hýbat myší v celoobrazovkovém režimu) no a poslední "probliknutí" proběhne když z celoobrazovkového režimu přecházím na klasické zobrazení.

Nejsem si 100% jistej, ale mám takovej dojem, že už mi to dělalo i na starém PC, ale od té doby je vyměněno celé PC, monitor i kabely...

Nesetkali jste se s tím někdo?

Díky za rady/pomoc

No nic pánové...jsem debil...jsem utahanej z práce a samozřejmě až po postnutí otázky mi došlo "ty vole, dyť já mám internet a můžu se poptat strejčka gůgla".

https://www.youtube.com/watch?v=Wwq_pVJaCo8

Je to jen o vypnutí HW akcelerace v chromu

V chromu: Nastavení -> v nastavení v políčku vyhledat napište "hardw" a už vám to samo "našeptá" V případě dostupnosti použít hardwarovou akceleraci a tam ji akorát odškrtnete...a kliknete na restart a problem solved :)