Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Port Forwarding

Dobrý den,
chtěl jsem si s kamarádem zahrát hru, tak jsme si stáhli Game Renger. Ten chtěl, abych naforwardoval porty, tak jsem to nastavil v routeru, tak jak jsem to našel na návodech. UDP port na 16000 a IP adresu 192.168.0.101, kterou jsem si našel v CMD. Po dokončení mi Game Ranger stále píše, že porty nejsou naforwadované.
Děkuji za pomoc.
Router: D-Link Dir 842

No jestli to teda nějak půjde zprovozni, nebo ne. Podle poskytovatele mám veřejnou IP adresu v ceně zdarma, ale nejsem si tím jist, protože se mi zdá, že mám vše nastavené správně. Mám vypnutou bránu Firewall, taky naforwardovaný porty a furt nic.

Game Renger 192.168.0.101 16000 16000 Always Enable