Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomalení IE7

Nevíte proč se mi zpomalil IE7 ve Vistách? Když kliknu na jakoukoli stránku na zobrazení objeví se modré kolečko a stránka se zobrazí až po cca 20-30 sec. Když dám tu samou stránku zobrazit ve FIREFOXU zobrazí se téměř okamžitě. Nevíte čím by to mohlo být??

Klasika, mělo by tu být napsáno když jde něco pomalu, proskenuj SAS(SuperAntiSPYWARE) v nouzovém režimu. A Wo Co, že to něco najde. Možná by taky pomohlo vymazat soubor C:\Documents and Settings\Tvůj účet(A Wo Co, že bude administrátorskej)\Local Settings\Temporary Internet Files\ a taky vymazat v tom Local Settings Cookies