Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Galileo

Dobrý deň,
Chcel by som sa spýtať chcel by som kúpiť nejaký mobil,ktorý by podporoval Galileo našiel som na ich stránke,ktoré podporujú chipsety https://www.usegalileo.eu/EN/inner.html#data=smartphone a bol tam: Xiaomi Redmi 4X ale tu som nikde nenašiel,že by to tam písalo,bude to obsahovať poprípadne nejaký podobný model.
A ak sa môžem spýtať či má niekto skúsenosť s Galileo a či to bude dobre fungovať ako navigácia na bicykli,do lesa

áno to viem,že sa samotné nerobí a viem,že to píše pri funkciách mobilu ale ten xiaomi čo som poslal tak napríklad na alze nič nepíše a na ich oficiálnej stránke píše že tento čip to podporuje tak preto píšem sem,tiež som podľa toho hľadal či to má ale nenašiel som to