Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nové grafiky

Zdravím.
Budu si do své pc sestavy kupovat novou grafickou kartu a zvažuji GIGABYTE GT 1030 Silent Low Profile 2G, 2GB GDDR5
Myslíte že je to dobrá volba na hraní méně náročných her na střední/nižší detaily (fortnite apod.)??
Mé dosavadní komponenty:
Intel core i5 3,1 Ghz
4gb ram (do budoucna plánuji koupi dalších 4gb)
250 gb HDD

Bezesporu. Jenze GTX1050Ti je za 4.600 nejlevnejsi, GTX1050 je za 3.700 a GT1030 je za 2.000.

V podstate rozumim tazateli, ze mu rodice nechteji k narozkam nebo necemu podobnemu koupit na hrani si grafiku za x tisic a ze i 2 tisice se jim zda moc. Jenze realita je takova, ze na grafice za 2.000 si nic nezahraje, tak jsem se snazil navrhnout tu nejlevnejsi variantu, kde to sice pujde ikdyz to nebude zadny zazrak a sam bych urcite take doporucil alepson tu GTX1050Ti pro lepsi zazitek ze hrani.

Bohuzel, ne vsichni rodice chapou hrani her jako vyborny oddych pro jejich deti a platit jim herni PC nechteji. Pak je dite otravene a nejaky znackovy kancelarsky pocitac je dobry tak maximalne na internet a uceni se kancelarskych programu, nic vic.

Neříkám že nemusí ale to neví nikdo,dřív sem kupoval dost starýho HW (krom GPU) a životnost tak půl na půl jenže cena byla taková že to bylo jedno když to zkapalo po čase....(navíc na těžbě mohli ty jetý dostat takovej záhul že je životnost na hraně a že na tom někdo těžil samozřejmě nikdo nepřizná)