Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No signal detected

Sestavil jsem pc, vse sviti, vetraky bezi, ale monitor pise no signal. Zkousel jsem vyndavat a menit pozice ram, odpojit disk. Spustit pc na integrovanou grafiku ... nic nepomohlo. Pouze pri vyndanych ram PC pipa.
Procesor Intel Core i5-8600K
Základní deska MSI Z370-A PRO
Operační paměť G.SKILL 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 RipjawsV
Grafika Asus expedidion GTX 1050Ti 4 GB
Zdroj i-arena 500W
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ale má pravdu lucifer za stovku navíc máš třeba už 400W SS OEM atd,to je ono na PSU šetřit co nejvíc přitom to je základ hlavně mít K CPU s dražším prknem,Chieftec byl dost poruchovej co se psalo u starších verzí na CZC.Bych řekl že je v háji právě on nebo ta MB jestli samozřejmě ten HW složil správně.

Pro tazatele půjč si někde jinej PSU na otestování...