Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repasovaný ntb do 8k?

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem repasovaneho notebooku. Bude sloužit k surfování primárně. Např na www.c-c.cz mají repasované notebooky i se zárukou na rok nebo i dva. Děkuji za jakékoli návrhy

Na obou odkazech soupeří HP a Dell.
Já osobně by začínal na procesoru i3 a SSD disku 128Gb + externí záložní disk.

Odkaz od viva: HP má numerickou klávesnici, Dell nee.
Záleží na tvých požadavcích.

Prodejnu bych hledal ve tvém okolí pro případnou reklamaci.