Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcny obraz na pc

Dobry den, potreboval by som nejaku radu ktora ma dovedie k pricine. Mam novu zostavu asi tak tyzden. i7 , gtx 1070i ,
ddr4 2x8, mb je msi z370 pc pro. Chcel som pripojit 2 dalsie pridavne ventilatory, (niesom si isty ci som odpojil zdroj od prudu) Ventilator ma tu pripojku ktora sa pripaja na case do fan2 a potom pripojku na zdroj a tu som pripojil na fan control panel co bola chyba lebo ventilatory isli ako chceli, ako keby im zdroj nestacil. Ked som to odpojil a nechal iba vo fan2 tak vsetkych 5 ventilatorov islo ako ma. No zrazu mi nejde obraz pouzivam jedno TV kde mam hdmi tam pise "ziaden signal" a druhy monitor najprv ukaze "DVI no signal" a potom je obraz cierny. Zakladna svieti, kondenzatory mi nepridu nafuknute. SSD tiez, graficka karta chladi Ked napojim reproduktory tak nepocujem ziadne pipanie (skusal som odpojit aj ram). Mys Tak isto svieti. Myslel som si ze je to zdrojom, ze odisla nejaka vetva pretoze som mal iba 600w vymenil som ho za 750w stale to iste. Dakujem za kazdu radu pretoze sa mi nechce kupovat MB a zistit ze to nou nieje.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Procesor má integrovanou, jestli si vyndal tu grafiku a zkusil na integrovanou tak je v háji deska asi, kabely jsi zkoušel jiný všechno překontroloval jestli si něco někde nepovytáhnul? (potom už jedině všechno vyndat a zkoušet jenom v základu,ještě můžeš při odpojeným Pc vyndat na ca 5 minut CMOS baterku pak vrátit)