Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt po startu PC

Zdravím,

prosím Vás, před pár minutami se mi z ničeho nic zasekl počítač, ale i po několikátém restartu mi naskakuje modrá smrt a do Windows mě to nepustí.

Právě teď píši z "Nouzového režimu se sítí", který naštěstí funguje.

Přikládám odkaz s fotkou té modré smrti - https://www.imgup.cz/image/40768658-351969528678068-236028978563907584-n.L8eV (doufám, že tím neporušuji nějaká pravidla)

Máte, prosím, tušení, co by to mohlo být a čím by se to dalo opět zprovoznit do normálního provozu?

Děkuji za každou odpověď. :-)

Díky za super radu, vyšlo to ale bohužel jen tak do půlky. Ovladače jsem odinstaloval, restartoval PC a bez problémů mě to nahodilo do normálního režimu. Tak jsem jako první věc udělal to, že jsem stáhl nové ovladače, o 2 verze starší, než je nejnovější (391.01) a ejhle... Modrá smrt je zpět. Tak nevím, jestli mám stáhnout 5 let starý ovladače, abych to rozjel, nebo co... :-D

Inu, tak po hodině reinstalace a restartování jsem došel k závěru, že ovladači to nejspíše nebude. Zkoušel jsem nainstaloval i originální ovladače, které byly přiložené k GK (verze cca. 280.XX z roku 2011) , ale ani to nepochodily. Zvláštní je, že když to nechám bez ovladačů a najedu do normálního režimu, tak to tu modrou smrt neháže.

Napadají Vás nějáké další návrhy? ::)