Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook pre študenta

Zdravím vás. Potreboval by som pomôcť pri výbere notebooku. Dcéra nastupuje na polygrafickú, bude pracovať s grafickými programami a samozrejme chce si aj na ňom zahrať. Notebook sa bude dosť prenášať, rozpočet +- 800eur. Nejaké tipy, rady alebo skúsenosti? Ďakujem.

Akosi mi nedochádza, čo je tých 1030. A k tomu Lenovo, tá dedikovaná grafika 1050ti v dvoj gigovej verzii nie je moc lákavá. Potrebujem aby jej to vydržalo štyri roky ako tak funkcie schopné. Je mi jasné, že za tie prachy zázraky čakať nemôžem, preto sa obraciam sem, na skúsenejších.