Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč mám pomalý internet?

Dobrý den.
Taky jsme měli problémy s internetem především o stahování?
Když stáhnu soubor např: Disc wizard pro můj koupený externí disk tak to stahuje 56kb/s.
To samý mi to dělá i u jiných souborů.
Mám UPC internet 200mb/s
Prosím nevíte jjak to dát zpátky na alespon 2mb/s?
Děkuji 22aa

1.Avast Free Antivirus
2. Konfigurace protokolu IP syst‚mu Windows

N zev hostitele . . . . . . . . . : Petr-DOMA Prim rnˇ pýˇpona DNS. . . . . . . : Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridnˇ Povoleno smŘrov nˇ IP . . . . . . : Ne WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne Prohled vacˇ seznam pýˇpon DNS. . : local Adapt‚r sˇtŘ Ethernet Pýipojenˇ k mˇstnˇ sˇti 2: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : AnchorFree TAP-Windows Adapter V9 Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-FF-77-6D-CD-FC Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano Automatick  konfigurace povolena : Ano Adapt‚r sˇtŘ Ethernet Pýipojenˇ k mˇstnˇ sˇti: Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : local Popis . . . . . . . . . . . . . . : Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20) Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-24-1D-05-96-60 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano Automatick  konfigurace povolena : Ano Mˇstnˇ IPv6 adresa v r mci propojenˇ . . . : fe80::8be:8712:fee2:9cb8%11(Preferovan‚) Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.0.2(Preferovan‚) Maska podsˇtŘ . . . . . . . . . . : 255.255.255.0 Zap…jźeno . . . . . . . . . . . . : 3. z ýˇ 2018 18:47:59 Z p…jźka vyprçˇ . . . . . . . . . : 4. z ýˇ 2018 18:47:58 Věchozˇ br na . . . . . . . . . . : 192.168.0.1 Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.0.1 IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . : 234890269 DUID klienta DHCPv6. . . . . . . : 00-01-00-01-23-0B-06-7B-00-24-1D-05-96-60 Servery DNS . . . . . . . . . . . : 192.168.0.1 Rozhranˇ NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : Povoleno Adapt‚r pro tunelov‚ pýipojenˇ isatap.local: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : local Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatick  konfigurace povolena : Ano Adapt‚r pro tunelov‚ pýipojenˇ isatap.{776DCDFC-938D-462E-A421-2D6CA4B4F11A}: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter #2 Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatick  konfigurace povolena : Ano

šlo to tu vložit jako citát nebo jako kód, toto není moc ke čtení.
až na podivný...

local Adapter site Ethernet Pripojeni k mistni siti 2:
Stav media . . . . . . . . . . . : odpojeno
Popis . . . . . . . . . . . . . . : AnchorFree TAP-Windows Adapter V9

...patří to nějakému vpn připojení - instaloval jsi to vědomně? funguje ti to?

furt jsem se nedozvěděl, jestli ostatní pc doma fungují normálně, zvláště ty bez avastu. (avast je "vyjímečný" v tom, že na rozdíl od výrobců free + problematických security balíků, on dokázal pokazit obě verze).
navíc je to zbytečný shit, který v pc není k ničemu, spíš škodí.
místo toho jsem 2x psal o antispyware - pustil sis ho a prošel jeho log? třeba tu.