Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte router 2,4 GHz a rodičovskou kontrolou

Potřeboval bych poradit jaký koupit jednoduchý router , postačuje frekvenční pásmo 2,4 GHz, přenosová rychlost až 300 Mbit/s a hlavně aby to mělo rodičovskou kontrolu (Parental Controls). Jedná se mi o zapnutí a vypnutí wi-fi v určitém časovém pásmu pro vybraná zařízení. Odhaduji, že české menu asi ty routery nemají...Zda by např. postačoval TP-LINK TL-WR840N, TP-Link TL-WR841N nebo Asus RT-N12+ či jiná možnost...

Takhle: Asusy nemám rád, protože dělají děravé routery. TP Link sice taky, ale vydává na to opravné verze FW. Doma nemám ani jeden, leč TP Linků 840N jsme coby ISP nasadili stovky. Fungují dobře, jen je potřeba počítat s tím, že nejsou věčné a tak po 4 letech provozu koupit nějaký nový model.