Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Y50-70 FPS

Zdravím, vlastním notebook Y50-70 a pozoruji poslední dobou zajímavou věc s integrovaným monitorem a externím monitorem. Když dám příklad že jdu hrát nějakou hru (FORTNITE). Tak s pootevřeným interním monitorem a externím mám FPS na 60. ale se zavřeným interním a pouze s externím mám jen 28 s bídou 30. Za odpovědi, rady a tipy budu velmi rád :). Také předtím než jdu do hry musím Zakázat a povolit grafiku aby notebook vůbec věděl že jí má.

v 1: případě máš jaký režim ( Duplikovat, Klonovat, rozšířit) Nebo monitor je jen mechanicky otevřený, ale obraz do něj nejde (Jen druhá obrazovka)?
v 2. případě. Je ověřeno, že když je monitor fyzicky zavřený , opravdu neposílá se na něj obraz

V obou případech, těch X fps se ti ukazuje kde? Co to reportuje? Reportuje pro daný monitor, nebo celkově?

Jaký má notebook grafické karty? Jede na jaké napájení? Rozlišení a refresh rate obou neznámých monitorů je jaké? Je nějak řešeno přepínání grafik jeli jich víc?