Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno The Sims 3 Originál hra PC

Ahojte. Vie mi niekto poradiť prečo mi po vložení hry do CD-ROMky vybehne okno s nápisom : TÁTO APLIKÁCIA SA NEDÁ SPUSTIŤ NA VAŠOM PC. SPRÁVNU VERZIU PRE VÁŠ PC KONZULTUJTE S VYDAVATEĽOM PRÍSLUŠNÉHO SOFTVÉRU.

Notebook ASUS X5535, WINDOWS 10 HOME

Možno aj preto, lebo The Sims 3 sú optimalizované pre OS Win XP - Win Vista, Win 7, Win 8.
Má síce nízke systémové nároky, ale asi s desiatkami neche spolupracovať. A aj ten NB - žiadne delo - skôr slabší kancelársky NB.
Ale poradili ti - zaregistruj si svoju hru na Origine, stiahni a hraj. Na Origine je totiž už upgradovaná a upravená verzia, ktorá na desiatkach pobeží. Ty na tej placke máš ešte pôvodnú, bez patchov - preto na desiatky ju nedostaneš.