Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktor JBL CHARGE3 vs FLIP4

Dobrý deň, potrebujem poradiť s výberom medzi JBL Flip 4(100€) a JBL CHARGE 3(160€), prípadne iný lepší reproduktor do 160€.
Najpodstanenšie pre mňa je kvalita zvuku. S toho čo som doposiaľ zistil tak CHARGE3 má lepšie basy a je lepší na vyššej hlasitosti. FLIP4 je ale detailnejší a zvuk má lepšie stredy a výšky. Neviem sa ale rozhodnúť ktorý pretože netuším aké veľké rozdiely sú kedže som mal možnosť počuť len FLIP4 na vlastné uši(zvuk sa mi zdal dosť ostrý, možno až plechový). Cenu by som nebral až tak do úvahy, ak bude očosi lepší CHARGE3 tak priplatím tých 60€ a vezme ho.

Potrebujem reprák na doma ale aj na vonkajšie aktivity. Rozmerovo sú natom obidva podobne, sú prenosné čo mi vyhovuje no ako som písal v prvej správe, ide mi hlavne o čo najlepší zvuk. Klasické repro bedny s káblom už radšej nie, síce je to stále najlepšia voľba ak by som to chcel mať k PC no ja ten reprák budem aj prenášať...