Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sluchátka k telefonu

zdravim mohol by som vas poprosiť o radu,ide o to že sluchdka JBL t210 mi prestali hrať a tak zhanam nove, uvažujem o Sennheiser CX 300-II alebo NuForce BE2 Black, mate snimi nejake skusenosti? zhanam sluichadka tak do 40€,predchadzajuce JBL (t210) stali 20€,tak uvažujem že si priplatim ak to teda bude mat zmysel...mozte navrhnut aj ine sluchadka,ale chcem štuplove,pripajať budem na Android zariadenie(samsung). diki
Změna předmětu, původně: sluchadka k telefonu (Prasak)

Ale já mám (jak jsem tady již mnohokrát psal) doma i jiné sluchátka. Konkretně Jeclin Float model 2. A ty jsou uplně jiná třída. Takže mužu zodpovědně napsat, ty cojsem koupil (porta pro) hrají lépe než ty okolo. Taky mají jiný konektor. Ad špunty: nejlepší špunty na světě od značky Stax, jsou elektrostatické, a stojí cca 11ti kč. To ostatní je pleps. Co má do hifi setsakra daleko.
A já nepíšu podle recenzí na Heurece, ale to co mám naposloucháno.

Ale já mám (jak jsem tady již mnohokrát psal) doma i jiné sluchátka. Konkretně Jeclin Float model 2. A ty jsou uplně jiná třída. - tie na foto su Jelcin model 2 a presne podla nazvu aj vyzeraju. trochu si zaspal dobu. ja najlepsim sluchatkam za 11tisic sa nevyjadrujem, si na smiech.