Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PrestaShop - problém s instalací

Dobrý den,

Chtěl jsem nainstalovat PrestaShop - en

Založil jsem si doménu na webzdarma.cz, PrestaShopstáhl, uploadl a načetl doménu (tím se automaticky spustila instalace)

Všechno jsem bez problém odklikal a nastavil, ale při instalaci to zhavarovalo a teď se po načtení zobrazuje - obrázek v příloze

Prosím Vás o radu, jak to opravit. Žádný smysluplný návod jsem nenašel.

Děkuji

Zkoušel jsem tam teď Prestashop (prestashop_1.7.3.0.zip) nainstalovat, ale ukazuje to stejnou chybu.
Maličký zádrhel je s register_globals set to Off (na WZ je defaultně ON) - změnil jsem to přes .htaccess, ale výsledek je stejný.

E-shop asi požaduje po Webzdarma nějaké funkce, které nejsou ze strany WZ povolené (podpora by o tom mohla něco vědět), anebo je chyba v Prestashopu. Zkusit kontaktovat někoho, kdo tento e-shop na WZ už provozuje (našel jsem např. 'mags.wz.cz'), ale nevím na jaké verzi to jede, anebo zkusit instalaci nějaké starší verze.

Chyba by na WZ mohla být i v tom, jestli se náhodou nevkládá automaticky reklama do souborů e-shopu (kdysi na WZ takový problém býval).