Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sdilena ip o ktere nam poskytovatel nikdy nerekl

Mam tu problem a asi to s tim souvisi ja chci napsat mne a skoro trikrat za sebou to napise men. Kdyz je obdobi kdy tu nikdo neni je to v pohode ale jak se prijedou sousedi z prace a zapnou wifi okamzite to zacne. Jeste prepisuje muzska jmena na zenska martin-martina jan-jana a dela to jako by to byl vir ale neni to nebodj sem vidite tohle jsem nechal nebodj sem to ma byt nebod jsem na svim pc zkusil linux mint ubuntu studio win10. Google vyhledava co pisi jini a hlasi jste robot a ja klikam na obdelnicky s cedulkama jako debilek dve hodiny v kuse nez se dostanu na legitivni stranku. jednomu mimu kamaradovi chodili prasarny po messengeru na facebooku a je to na vsech kopech jeden mam s winama druhy s linux treti je tablet alcatel s andrdoid 6 a druhy android 6 lenovo. a ldyz chci v onlinovkach nekoho do pratel hlasi to znamou chybu strict nat a predelejte forward ale nikdy nepomohlo nic a prestalo fungovat i hamachi a kdyz uz jsem byl vytoceny prokecli se psokytovatele nano station ze maji sdilenou ip kterou se nam snazili zatajit
Změna kategorie, původně: Hardware
Tohle s hardwarem nesouvisí
A vůbec, zkus používat interpunkci a odstavce, nedá se to číst a skoro ani pochopit. (Prasak)

Řešení:

men - mně komp zlobi asi mezernik a legitivni jsou stránky ze kterých nelze nic chytit kde neni nic proti předpisum tudiž by je neměl prohlizeč webu hlasit neopravneny pristup nebo že mohou poškodit počitač. Stahuj.cz ted tam mohu ale jeden cas mi to hlasilo ze tam jsou viry ale ted co prestavam pouzivat alternativni os a použivam jen Windows 10 a android na jedne wifi je to nahle v pohode a hlavne jsem se zbavil os a vymozenosti dokončujici vety za mne stačí že to dělaji lidi okolo ze radi dokončujou vetu za mne a v pocitaci to mam vypnuty diky bohu uz vim jak divim se ze nekdo muze pouzivat predikaci =D

tohle mi radil synovec když neumím anglicky mam mezi kamarady vymyslet k pisničce český text ale raději zpívám českou moderní hudbu nebod předelat text i mezi kamarády je trochu podpásovka vůči autorům i když se to nikdo nikde nedozví ale asi jsem v tomhle moc slušný =D

lepší je zpívat já chci být hipík než zpivat to jak se to cte anglicky iwana be hipy i kdyz to uz jsem se naučil ale bylo to fuska nebod ja se narodil 1980 a v tyhle době ničemu nerozumim a aspon vim ze komunizmus ac se tvaril mile a vesele spoustu lidi poznamenal at už zaostalosí nad pc tak i některé vězněné hůře a já na papír tužkou umím psát česky ale když mi nechodí mezerník a nejde horní řada klavesnice protože když chci koupit kvalitni klávesnici musím za ní dát aspon 800 korun a to je ještě membránová

Kdyz napíšu "někdo a ja" a je tam "nekdoaj a" asi je to v mezerniku a to ostatní vím že na sloh jsem prase a proto mam celý život problem že řeknu něco myslim to nejak a ono to vyjde blbe ja vim co chci rict nebo napsat ale neumím to formulovat a nejdrive se radeji naučim cesky a spravně vyrazy v tehle době je to duležité