Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Administrace routeru

Ahojte lidi,

jedna krátká otázečka.
Nastavil jsem na routeru od poskytovatele statickou IP a router přepnul do režimu bridge. Toto nastavení jsem provedl přes webové rozhraní na které se dalo dostat zadáním URL adresy netis.cc.
Nyní když se však chci dostat do nastavení adresa netis.cc již nefunguje. Předpokládám, že je to tím, že jsem router přepnum do bridge.
Nějaký tip, jak se dostat do nastavení routeru?

Děkuji za info

Nemůžu, dát tovární nastavení, protože jsem do něj zadal konfiguraci sítě od poskytovatele, které jsem přepisoval z původního routeru, který už je teď resetován do továrního nastavení. Kdybych tedy provedl restart, tak ztratím konfiguraci sítě a nebudu jej poté schopen nastavit znovu.

Z jakeho vypisu...spravil si si sken subnetu, ktory pouzivaju tvoje zariadenia? Staci opingat cely rozsah, kto odpovie cez arp zistis jeho mac adresu, alebo rovno skus arp -a a mozno tam svoj router uvidis.
Teoreticky mohol z neho prepnutim do bridge rezimu spravit len switch s tym, ze mu ponechal jeho povodnu ip a vypol na nom len dhcp. V tom pripade samozrejme tuto ip neuvidis, pretoze je z jenho rozsahu ako masty (pravdepodobne), takze si musis zadat staticku ip z rovnakeho rozsahu a skusit router opingovat.
Btw routre sa do bridge rezimu davaju len, ked je v sieti viacero routrov a ak ti uz teda zostane v sieti len jeden ten by si mal mat pod kontrolou (a on zase ostatne zariadenia na sieti).

Já měl vždy router nastavený, tak že si IP adresy získal automaticky od poskytovatele, tudíž nebylo nic zapotřebí řešit.
V červenci jsem pak byl na dovolené a poskytovatel nám v bytě instaloval nové zařízení a nastavil to takto nesmyslně.
Měl jsem konfiguraci sítě přes printscr vyfocený, bohužel se mi NTB vybil a screen nebyl uložený.

Tak kto to vlastne "dovrzal" Ty?

Nastavil jsem na routeru od poskytovatele statickou IP a router přepnul do režimu bridge.

alebo poskytovateľ?

poskytovatel nám v bytě instaloval nové zařízení a nastavil to takto nesmyslně.

Nezmyselne si ho nastavil Ty, takže si údaje vypýtaj od poskytovateľa ak sa chceš v tom vŕtať bez premýšľania....
Vidím to na reset a znovu nastavenie...