
Partition Magic A VISTA
Ahoj
Koupil jsem si novej notebook s Vistama a zajimalo by me zda se da program PM použivat i s vistama normálně protože vím že i s XP to neni žádna sláva a uspech ne vždy zaručen.....
Neno popřípadě doporučet něco jineho jak rozdělit 320GB HDD na tři části bez Formátu.
Dikec a ahoj
Základní operace umí už vista takže by to mělo jít při určité konstelaci /prázdnější disk/ jen s ní.
PM nepoužívám od doby co označil moje tehdy nové 500g disky že mají chybu něco s hlavičkou. Acronics Disk Director jel OK.
A jak se to da teda udelat v tech VISTACH ??? ja vim ja vim.... ale nevedel jsem ze se to da i nejak primo ve VISTACH a ten ACRONICS kdyz je demo tak me to povoluje jenom minimalni sektor
nemám tu vistu po ruce ale je to v ovládací panely/nástroje pro správu/spáva počítače a tam někde najít správa disků nebo manažer disků. Objeví se diskové oddíly a když na ně klikneš pravou myší máš tam základní věci jako zmenšit rozšířit..
mno uz jsem se pustil do hledani snad to najdu mam to cele v AJ takze nastroje pro spravu budou asi administrative tools...akorat tam pak nevidim nic s tema HDD
teda ted uz to mam ale je to divne.... ono me to v podstate urci kolik a jakej sektor muzu udelat...a na system me to rezervovalo 150GB :) a to se me zda moc... chtel jsem tak 50 :)
to asi nekde budu muset schrastit plnou verz toho programku.... ten acronics
No a kolik máš obsazeného místa ? Já bych to zkusil ještě defragmentovat nějakým schopným programem jestli náhodou nějaký soubor na disku není umístěný tak daleko od začátku že to ukazuje těch 150g.