Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypinani PC

Zdravim, chtel bych se zeptat zda se da v biosu nebo nekde nastavit aby se mi pc nevypinal pri vyssi teplote cpu? Jakmile muj Procesor presahne 60 Stupnu tak se automaticky vypne sam od sebe.. Hlavne pri hrani mi to dela..
Vetsinou mam teploty cpu pri hrani 55-58 ale casto se stava ze to skoci na 62 stupnu a pak se hned pc vypne coz me stve.. Takze, existuje neco cim zabranit vypnuti pc kdyz jsou teploty cpu Vyssi? Musim mit nastavene ve windows 10 Napajeni na power save setting, protoze jakmile dam maximalni vykon v napajeni ve windowsu tak cpu presahne 60. vetsinou 62 ma.. Diky za odpovedi.

AMD FX 4300
ASUS Motherboard
16GB RAM DDR3
GTX 980 4gb
Windows 10 64bit
Zdroj 850W

Někdy to jde nastavit v BIOSu, možná i u tvoji desky, kterou jsi neuvedl. Příklad:

Select the option "TEMP Overheat Protection" and press "Enter."
Select the desired temperature value from the list and press "Enter."
Note that the available temperatures are in the range from 50 to 90 degree Celsius.

Max Temps 70.5°C

Píše AMD. Raději si vyřeš chlazení.

No,nastavit ... spíš je třeba hledat příčinu,jestli není chyba v chlazení,nebo něco blbě měří. To PC bylo sestavováno v kvelbu,nebo doma ? Ten zdroj,teda mimo téma, to je macek,skoro kilowat. Proudění v bedně je OK ?