Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem office 2007

Cauky,
potreboval bych vedet, jestli muzu pouzivat ms office 2007 na dvou ruznych pc, aniz by me to hlasilo nelegalni verzi , jako je tomu treba u XP. Mam office 2007 legalne koupeny.
diky Petrson::)

pokial je to nejaká normálna,plnohodnotná verzia retail/oem,tak nie,tam je súčasne možné použitie len na jednom jedinom pc/nb,pokial je to verzia pre domácnosti a študentov,tam je možné použiť túto verziu súčasne na 3.počítačoch alebo nb