Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Microlagy

Zdravím, chtěl bych se zeptat když při hraní her mám "microlagy" což znamena že mam neustále 60fps ale obraz se někdy nachvilku sekne, cpu gpu usage je kolem 60-80% ramka jede tak na 85% teploty jsou v pohodě.
Zajímá mě jestli by to vyřešilo ssd nebo víc ramek.

GTX 970 4gb (asus strix)
i5 6500 3.4 ghz
msi mortar b150m
Windows 10 64bit
8GB ram ddr4
Zdroj 620w
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Řešení:

Zpravidla ne. Pouzij *adaptivni vertikalni synchronizaci [Adaptive-Sync], stani vyhlazovani MMSA a efekt rozmazani vyni (v pripadeze to hra podporuje)..
[TiP ] ~ :i: Projdi také nastaveni NVIDIA 'z' a zkus je nastavit nasledovne ::

1. Akcelerace více GPU/monitorů -> "režim výkonu jednoho monitoru"
2. Anizotropní filtrování -> "OFF/Vypnuto"
3. CUDA -> "Default/Vychozi" (všechny)
4. Filtrování textur - Anizotropní optimalizace vzorku - "OFF/Vypnuto"
5. Filtrování textur - Kvalita - "vysoký výkon"
6 . Filtrování textur - Anizotropní optimalizace - "OFF/Vypnuto"
7. Filtrování textur - Trilineární optimilizace - ON/Zapnuto
8. Maximální počet předem renderovaných snímků - nastaveno maximální číslo
9. Optimalizace podprocesů - ON/Zapnuto
10. Režim řízení napájení - " maximální výkon "
11. Trojité vyrovnávání - OFF/Vypnuto
12. Vertikální synchronizace - VYP nebo *Adaptivni
13.Vyhlazování hran - režim - řízeno aplikací nebo "OFF/Vypnuto"

Zpravidla ne. Pouzij *adaptivni vertikalni synchronizaci [Adaptive-Sync], stani vyhlazovani MMSA a efekt rozmazani vyni (v pripadeze to hra podporuje)..
[TiP ] ~ :i: Projdi také nastaveni NVIDIA 'z' a zkus je nastavit nasledovne ::

1. Akcelerace více GPU/monitorů -> "režim výkonu jednoho monitoru"
2. Anizotropní filtrování -> "OFF/Vypnuto"
3. CUDA -> "Default/Vychozi" (všechny)
4. Filtrování textur - Anizotropní optimalizace vzorku - "OFF/Vypnuto"
5. Filtrování textur - Kvalita - "vysoký výkon"
6 . Filtrování textur - Anizotropní optimalizace - "OFF/Vypnuto"
7. Filtrování textur - Trilineární optimilizace - ON/Zapnuto
8. Maximální počet předem renderovaných snímků - nastaveno maximální číslo
9. Optimalizace podprocesů - ON/Zapnuto
10. Režim řízení napájení - " maximální výkon "
11. Trojité vyrovnávání - OFF/Vypnuto
12. Vertikální synchronizace - VYP nebo *Adaptivni
13.Vyhlazování hran - režim - řízeno aplikací nebo "OFF/Vypnuto"