Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nevíte jaký flim přes usb na ps4?

Dobrý den.
Poradíte mi jaký film na ps4 přes usb?
Tátovi na kulečníku po ňom chtějí koupit honor 7 nebo nějakej telefon.
A navíc táta nemá peníze na ps4 hry koupí mi je až 24.09.2018 a paní asistentka mi dá hry až bude mít čas.
To znamená i za konec maturity.
Prosím nevíte jakej film přes usb na ps4?
Děkuji. 22aa.

Napřed zformuluj, co vlastně chceš, protože tohle na tohle se nedá odpovědět jinak, než výsměšnou odpovědí. Pak se znovu zeptej řádně a konkrétně. (Prasak)

loading...

Prosím nevíte jakej film přes usb na ps4?

• Od intalského amaterského rezisera Giovanni Rustoni "Jak prezit 15 let s ditetem idiotem", pojednavaci zivot zeny ktera zacne zit s muzem ktery ma synka psychicky nemocného (kretén).
• Cely film pojednava vlastane az na zacatek kde je jen bref jak se Alicia a Bernando satklali a pak 50minut jak ta zena musi snaset toho nemocného nevlastniho syna . Dite (film zestrich15 let), kde ta matka toho kreténa musi snaset, jak jeho chovani, kde cas travil (jelikoz nemel jakoz to idiot zadné kamardy) na internete pres ktery rodine delal problémy protoze ho nechteli vzit na zmrzlinu, jako ze si hral na teroristu aby k nim dojela policie a schovaval se za proxy kterou pak otci infikoval PC (proxy/VPN neni bezpecné a je to jak se schovat za slipy) protoze ho odevsud pod jeho IP vyhazovali, tak se zacal zkratka vtirat a pri psani clanku jak homosexualnich seznamkach a IT forech si pri tom sahal na sulinka .. Konec se dal predpovedet a 10 minutovém konci ze kterého vyplivalo ze "kretén nemuze pochopit ze je kretén" synek skoncil tam, kam patril.
* Myslim ze film by se ti mohl pres USB libit.