Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ladění programů v zahraničí

Dobrý den. Přijeli jsme do Itálie na dovolenou s tím, že nám budou fungovat český kanály i přes to, že jsme si to zaplatili. A nechce se mi čekat než to opraví. Neví někdo poradit? V tv jsou pouze taliansky kanaly

Jestlli vylozene nepotrebujes sledovat "Ordinace v růžové zahradě ", tak na misto Cz TV, muzes "zdarma" naladit Ceské radio.
("Přijeli jsme do Itálie na dovolenou s tím, že nám budou fungovat český kanály" : tyjo, dneska lidi jezdi na dvolenou za sledovani Ceské televize, to je randal, nam ten svet jednou spadne s nahlavu a dobre nam tak. Myslim ze odpoved na filozofickou otazku, jestli jsme se "jako hloupy narodili nebo behem zivota stali" je jedoznacna..)