Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Načítání USB

Ahoj,
mám otazku, mám OS Win10 a z ničeho nic mi přestalo fungovat načítání Flash disku a SD karet. Před časem to fungovalo úplně normálně. Momentálně je PC schopný načíst pouze ty jednotky, na které jsem v minulosti něco nahral z tohoto PC. Ostatní flashky nebo SD karty PC vidí, některé i otevře, ale nic na ně nenahraju ani nestáhnu. Všude jinde (notebook, jiny PC atd) fungují bez problému.

Děkuji za každý námět jak se tohoto problému zbavit.

Horal

Samosato nestalo.

Jedine nejaká sem-tam veľká kumulatívka s generikami MS.

Skus sa vrátiť do posledného funkčného bodu obnovy, ak si tento spôsob nezlikvidoval.

Skontroluj v Správe zariadení nejaký ten žltý xindel na USB Storage a apod.

Ak ti všetko fachčí, bude šľapať, sprav si Image, bitovú zálohu systémových oddielov niekam bokom. Ešte na svete nikto-nič lepšie nevymyslel.