Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Driver Utility

Ahoj,
chystám se teď komplet reinstalovat systém (Win7 ultimate 64bit) a protože to nedělám poprvé a mám v živé paměti jak otravné a zdlouhavé je hledat ručně všechny drivery, chtěla bych se zeptat, jestli máte tip na opravdu osvědčený prográmek, co je všechny vyhledá a postahuje za mě. Pár jsem jich už zkoušela, ale většinou nastahovaly 30 tisíc krávovin, které vůbec nebyly potřeba a to, co potřeba bylo, stejně nestáhly :D Tak bych chtěla tip na nějaký, který opravdu funguje. (Počítač mám už krapet starší a výrobce už pokud vím na stránkách nemá pro tenhle typ takovou podporu, aby se tam dalo všechno pohodlně stáhnout na jednom místě, pokud někoho napadlo mi poradit tohle.)

Předem díky.

jak otravné a zdlouhavé je hledat ručně všechny drivery

jsou na jednom místě u výrobce boardu.

osvědčený prográmek, co je všechny vyhledá a postahuje za mě

edice ultimate je diagnóza. ale jsi ženská, další kometáře o schopnostech instalatéra si odpustím.

Počítač mám už krapet starší a výrobce už pokud vím na stránkách nemá pro tenhle typ takovou podporu

pokud je to krám s jednojádrovým cpu, tam win7 nepatří. takový krám vyhoď a v bazaru si kup něco funkčního pod w7.

není zač.

To je nezmysel, vyrobca ma vsetky ovladace na jednom mieste aj pre "krapet starsi" zariadenia.
Stiahnutie a instalacia driverov zaberie, v pripade ze sa nevyskytnu komplikacie, max. 20-30 minut aj dobre vycvicenej opici, netreba z toho teda robit tragediu. Pokusy s drivers utilitami ti zaberu 100x viac casu a este to ani nebude fungovat - ako si sa uz mohla presvedcit sama.