Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil nejde spustit ani pripojit k PC

Zdravim, vcera som pouzival telefon a pred ocami mi stmavla obrazovka. Odvtedy ho neviem zapnut. Skusam pripojit mobil k PC, ale nereaguje a ani sa nezapne ked ho mam pripojeny k PC. Ked som ho skusal dnes rano pripojit tak vybehlo nabijanie baterie a stav 0%. Tak som ho siel dat nabijat hned do siete ale odvtedy sa uz nabijanie nepodarilo.
Moze to byt tym, ze mi uplne odisla bateria? Uz dlhsie haprovala, ale zatial stale som telefon zapol.
Je mozne, ze ked mi skoncila bateria tak ho neviem pripojit ani k PC?
Mam LG Spirit 4G LTE h440n.
Vdaka za kazdu odpoved.

za 3 dni mi nikto neodpovedal... tak sa strcte... googlil som ale podobny pripad na moj telefon som v slovencine ani cestine nenasiel ...ja nebyvam v blave ani prahe ale na vychodnom slovensku a tu na nas vsetci prevelebni seru z vysoka... nemam peniaze aby som daval svoj telefon do servisu ...dakujem