Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kodi - mistni sit

zdravim, jak se prosim dostanu do sdilene slozky?
nikde to v kodi nemuzu najit..
ve vlc najedu hned na domaci sit, ale v kodi nic takoveho neni.. diky

Ve vašem zařizeni - v KODI jdete do Videa (soubory) tam bude možnost přidat ZDROJ to zvolte - z prava se zobrazi menu kdě najdete možnosti jako je SAMBA (SMB) to je protokol pro sdílení ve Windwos. Tam by se mnělo zobrazit tá složka co jste dala sdílet ve PC respektivne Windowsu.

kodi spoustim na tv sony bravia.. uz jsem se dostal k pc i k hdd, ale u hdd mi leia v18. hlasi error, ze se do hdd nemuzu dostat.. pres vlc mi to jde normalne, ale pres to nejde spustit bluray soubory, jelikoz chybi soubor .index