Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s nastavenim rozliseni

Zdravim a moc prosim o radu.Mam problem s nastavenim rozliseni ve hrach.PC mam pripojene ke 4K televizi https://www.alza.cz/55-lg-55uj635v-d4798839.htm?o=1 a pokud ve hre nastavim 4K rozliseni vse je v poradku,ale pokud chci dat jen full hd tak se obraz zmrskne jenom do leveho rohu do okna a nemuzu to zvetsit na celou obrazovku.Pomuze poze prepnuti zpet do 4K.Dela to skoro kazda hra.Predem moc ddekuji za kazdou radu.

Pomocou nastavenia televízora som doteraz VŽDY roztiahol obraz do režimu zobrazenia "na celú obrazovku". Na diaľkovom ovládači mám na to tlačidlo "PIC SIZE", ktorým behom sekundy roztiahnem obraz "na celú obrazovku". Dá sa to aj cez MENU televízora - to je komplikovanejšie a dlhšie to trvá.