Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přerušení hovoru

Zdravím mám problém pokaždé když mi zavolá jedno konkrétní číslo tak se hovor po pár vteřinách přeruší ale když mu volam ja tak se většinou nic nestane ... Pokud teda nezablbne čidlo přiblížení blokovane to číslo určitě nemám

Za takovéto přerušení hovoru obvykle může lajdácká obsluha - nepochopení telefonu u druhé strany.
Například mačkání tváří dotykového displaye, v kombinaci s oddalováním dotykového čidla atp....

V každém případě to nemůže být závislé na tom, kdo zahájil hovor.

Už jsem se setkal s různými divy.
Například jeden uživatel se divil, proč mu naskakuje na monitoru MENU,
stěžoval si, že musí čekat, až zmizí.

Přitom měl dotykové menu v pravé části monitoru (dole) a hned pod, šermoval hřbetem ruky na myši.