Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vadné USB porty ?

Ahoj,

mám problém se všema USB na svém notebooku Acer Aspire V3-772G. Když připojím myš tak se nerozsvítí žádná LED. PC ani neudělá takový ten typický zvuk po připojení USB. Díval jsem se v BIOSu - ten má tenhle model tak osekaný, že tam se nedá nic takového nastavit. Ve správci zařízení jsem zkusil všechny rozbočovače USB zakázat a znovu povolit a taky nic. Divná věc je to, že třeba telefon mi ty USB nabíjí, ale můj druhý telefon taky nereaguje na ty USB. Odzkoušené 3 různé PC myši. Zkoušel sem PC uvést do továrního nastavení a nainstalovat ovladače, ale nic nepomohlo. Máte nějaký tip prosím ? Díky.

EDIT : Jedná se o Win 8.1 64bit
EDIT 2: můj druhý telefon to začne nabíjet když vypnu notebook

notebook zkus na chvíli odpojit od napájení (odpoj zdroj i baterku) a zkus znova. Případně můžeš zkusit z USB nabootovat nějaký Linux, abys vyloučil problém s OS. S ohledem na šitového výrobce a šitový model je ale možné cokoli, takže odpálený řadič je taky varianta.