Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťová karta

Ahoj přátele, prosím pěkně. Koupil jsem SmartBook Prestigio 133S. Dokoupil jsem SSD 120 GB, nainstaloval jsem windows 10. Vše šlape hezky, ale síťová karta je pomalá. Nikde jsem nenašel specifikace rychlosti. Proto se žádám o pomoc zde, mohl by mi někdo doporučit nějakou externí síťovou kartu přes USB. Koukal jsem, že bych mohl řešit přechodkou přes USB rozdvojkou přes kabel. Ale raději bych něco podobného jako "usb flesh disk" . Na druhém stroji (pc) mám rychlost kabelem 200 Mbit/s, ale na tomto smartbooku 24,67 Mbit/s

rychlost 27mbit není tak špatná. trochu by sis pomohl, kdybys vyboural zdi v domě mezi routerem a tebou.

Ten SmartBook podle mě, nemá kvalitní síťovku

ale kdež, šunt prestigio nemá procesor, to si přes wifi už moc nepomůžeš. tahat k tomu malému krámu usb wifi adaptér s dvojitou anténou taky není výhra.
natáhni si do okolí postele lan zásuvku z routeru.