Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webkamera dává špatný obraz při vysokém bitrate

Mám problém s webkamerou , když nastavím bitrate na 4 Mbps, tak v obraze jsou artefakty. Z jakého důvodu, když umí 802.11n, což má umět 54Mbps, i kdyby reálné propustnost wifi byla třetina (18 Mbps) ,pořád je to pětina ....

Jo aradu se změnou kanálu si klidně poslechnu, ale současně s radou, jak změnit kanál(který udává kamera jako AP)

Zde na videu (v čase 2 minuty) - ty artefakty se zmizí až po dalším i-frame.

nemá dostatečný výkon cpu, respektive apu.
s tím nijak nesouvisí rychlost wifi, to je jiný brouk. 11n má podle rx/tx (antén) velmi teoretických 150/300mbit v jednom směru pro jeden spoj, bývá reálnější to dělit.

čili máš nějakou tajnou čínskou kameru a napadá tě měnit kanál. sice nevím proč, ale lidi jsou různí.
vytáhni z kapsy křišťávou kouli a tam si přečti, jak se ve šmejdech z alibaby mění kanál.

Nechápu podle čeho jsi poznal, že má čínský šmejd. IMHO čínské šmejdy jsou mnohdy lepší jak naše. Ono je dneska skoro všechno čínský šmejd, i od renomovaných značek. A když změní kanál ze zarušeného na čistší, tak to asi k něčemu bude taky. Když někdo nemá zařízení za několik tisíc, tak má šmejdy. Nebo je u tebe mlalej harant nebo starej dědek, obojí na odstřel.

Ó nikoliv,Koníku. To ty jsi ten hrobař a omezenec,který to tady posírá. To už nemáš ani kapku sebereflexe,nebo alespoň trochu IQ,aby jsi posoudil k čemu jsou tvé urážky tazatalů ? Poslední příklad : ... toto není zpovědnice, kde se soutěží o nejtupější dotaz... toto je poradna,koníku,tak raď anebo drž hubu.