Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PS4 bzučení

Dobrý den všem. Mám opět trable z mou PS4 Slim. Před nedávnem mi začala lehce bzučet. Nevím zda je to mechanika nebo něco jiného. Projevuje se to hlavně u nového God Of War a God Of War 3 Remastered staženého z PS Store. Záruka na PS4 je stále platná,ale nejsem si jistý zda mi jí uznají. Co myslíte,stojí to za reklamaci?

PS4 je relativne vykonny pocitac v plastove krabici s aktivnim chlazenim. V zatezi proste je slyset to chlazeni - to je vlastnost, ne chyba. Jestli jste si jisti ze je to cokoliv jineho nez normnalni zvuk vetraku (ono to fakt je docela slyset, mam PS4 doma) tak reklamujte. Pokud je to tak tiche ze to ani nejste schopni nahrat, tak vas s tim asi poslou nekam. (muzou byt slyset "civky ve zdroji", malinko - to neni zavada)

Jen můj názor. Buď rád,že ti PS4 funguje,pískání neslyšíme. Když to někde necháš v nějakém servise na pozorování,tak ti garantuji,že tvoje PS taky může sloužit jako zdroj nových ND pro zaměstnance,jestli chápeš. Nic s tím nedělej a nikam nenos.