Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde spustit PC

Dobrý den mám takový malý problém.Včera sem hrál na svém pc a najednou vypadla eletrika po zapnutí pc se mi ukázala chyba : System32\Drivers\PCI\sys . Vůbec nevím co stím skoušel sem přeinstalovat wiwndows ale napíše to vždy chybu.

A jaku chybu to vypise ked to preinstalovavas? Skusil si uplne cistu inatalaciu (vcetne formatovania?) Prides o vsetky data ale mal by sa nainstalovat Win. Ak sa nenainstaluje ani nacisto tak bude asi vadna zakl.doska alebo zdroj alebo iny HW komponent (grafika, nejaka pridavna PCI karta apod).