Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook okolo 18000 Kč

Ahoj.

Hledám nějaký notebook (cena okolo 18 000 Kč, může být i míň :-)).
Mám jen pár požadavků:
* aby baterka vydržela okolo 8 hodin a víc
* aby notebook rozjel nějaký základní hry (př.Hearthstone)
* uhlopříčka displeje 15 palců a více

Předem děkuji

Změna předmětu, původně: Notebook (host)

Výdrž baterky bude daná používáním onoho NB. Asi jak u mobilu,když bude vše "vypnuté" vydrží dlouho a opačně. Požadavek asi zvláštní. Vysoká zátěž (plný jas, HW as pod.) Nelze specifikovat jednoduše.