Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VPN problem Win10

V poslednych upgradoch podla vsetkeho MS zase raz nieco domrvil a prestali mi fungovat VPN spojenia. Na webe sa taketo problemy fixuju reinstalom WAN miniportu, ale obavam sa, ze takto stratim vsetky nastavene a ulozene VPNky, co by som nerad.
Riesil niekto nieco podobne v poslednej dobe? Par dni/tyzdnov dozadu VPN sli.
Inak chyba sa prejavuje tak, ze vytaca spojenie a vytaca...podla MT dojde aj k nadviazaniu spojenia, ale uz nie k autentifikacii.

Windows 10 má problémy pořád. Čtečka SD karet, kterou opravili až v další verzi apod.
Poslední insider build má z nějakého důvodu rozbitého správce úloh - okno nejde zvětšit, ve správci úloh nefunguje menu.
Musíš počkat nebo se vrátit k předchozí verzi.