Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ryzen 7 1800x vs Ryzen 7 1700x

Ahojte, mám jen rychlej jednoduchej dotaz. Vyplatí se připlatit a vzít 1800x nebo to nemá smysl a v poměru cena/výkon stačí 1700x? Mám desku na kterou chci dát nejsilnější Ryzen první generace, jen nevím jestli je ta 1800x o tolik lepší aby se to vyplatilo. Díky za info.

Řešení:

Nevim co pisou na internetu, ale 20000Kc urcite nestoji. (sam jsem 2 do PRO sestav kupoval za uvedenou cenu)
* Nerid se porizovaci cenou, kolik stal kdyz vychazel, po prichodu nove Gen, padla jejich cena na polovinu, v KC na korunu nevim ale zde v Eurech z 534,99€ na 219,99€Euro ([i]vice na strankach AMD).[/i]