Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde spustiť windows

Dobrý deň,

dnes som zapol notebook s úmyslom, že sa vrátim na predchádzajúcu verziu Windowsu 10, pretože niekedy mi nechcene a samovoľne po vypnutí aktualizuje notebook.

Po prejdení v nastaveniach so systému som vybral možnosť s vrátiť sa na predošlú verziu systému.

Počítač sa momentálne zapne, naskočí logo ASUS, preblikne ako keby biely rám okna, oznámi hlášku, že sa nepodarilo a obnovuje sa predchádzajúca verzia systému. Ten sa však len naďalej reštartuváva.

Ak bude nutné, pošlem sem aj zhotovený video záznam pre lepšiu predstavu.

Ako ďalej postupovať, aby sa mi systém podarilo nahodiť?

Za každú radu budem vďačný.

Informácie:
Asus F556U
Intel Core i7 7500U
8GM RAM
NVIDIA GeForce 940MX

David.

Vyriešené!

Ďakujem, návod pomohol. Všetko beží.

Btw, windows.old môžem zmazať, pokiaľ som si z neho potrebné veci presunul, alebo ho nechať na zálohu?

Po odpovedi na otázku považujem za vyriešené, pekný večer.