Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade motherboard, procesoru a RAM

Ahojte, chtěl bych se vás zeptat, co by jste mi doporučili jako ramku k těmto komponentům. (v pc mám ještě i grafiku - Radeon R7 370 2G gaming)
Chtěl bych se vejít tak do těch 6 tisíců. Klidně pište i návrhy na změnu procesoru nebo desky, uvítám vaše názory. :) PC mám spíše na hry, ale občas i klasickou kancelářskou práci.

Motherboard: https://www.czc.cz/asrock-ab350m-amd-b350/208613/produkt?gclid=CjwKCAjw8uLcBRACEiwAaL6MSUVoyFMNk77vxC_7SFJFX-pjHmCtjljC_qpJj9PLw9JT89wKYjkf-hoCgwMQAvD_BwE
CPU: https://www.czc.cz/amd-ryzen-3-2200g-rx-vega/230412/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Procesory&utm_term=AMD_Ryzen_3_2200G_RX_VEGA

Děkuji za rychlé odpovědi :-)

To je zdechlé. Klidně vem 3200 - natočit je v BIOSu nebude tak velký problém. Ad verze BIOSu: zkus se spojit s techniky z CZC, jestli ti tam tu správnou revizi před dodáním neflešnou. Doma to asi neuděláš - jestli MB nevezme CPU, máš mrtvou kočku - jak bys pak chtěl updatovat BIOS?