Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sports tracker (a další běžecké aplikace) na Honor P9 Lite

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s používáním aplikace Sports Tracker na Honoru (nebo Huawei)? Co tak čtu, tak u těchto telefonů je to velmi špatné. Mám jej 14 dní a aplikace se přepíná do pozadí, a vzhledem k tomu, že potřebuju ke kontrole běhu, aby mi po kilometrech hlásila údaje o čase a tempu, tak je to pro mě naprd... Co jsem viděl jiné diskuze, je to s ostatními běžeckými aplikacemi stejné.
Nevíte někdo, jak nastavit na Honoru P9 Lite, aby aplikace Sports Tracker NIKDY nepřešla do pozadí a vydržela dvě hodiny správně fungovat?
Díky

Vyzkoušel jsem. Prošel jsem do detailu. Všechno nastavení baterie.
A mam tam - buďto manuálně, nebo ručně.
Dám-li ručně, mam na výběr 3 políčka - 1. Automatické spuštění, 2. Sekundární spuštění, 3. Spustit na pozadí. První dvě se toho netýkají, u třetí buďto dám povolit nebo nepovolit. Když dám nepovolit, tak se po minutě odpojí a vůbec mi neměří, kudy běžím. Když dám povolit, tak sice měří, kudy běžím, ale stejně se upozadí.

Díky moc, manuál jsem prošel.
Ale u mého Honoru to menu nastavení baterie vypadá trochu jinak. A položku "Zavřít aplikace po zamčení obrazovky" tam nikde nemám. Tudíž já mohu nastavovat všechno, úsporu baterie, aby neběžely aplikace kvůli úspoře baterie, ale "Nechat konkrétní aplikaci stále aktivní a neupozaďovat jí NIKDY", to tam bohužel není. A to je kámen úrazu. Až poběžím v sobotu maraton, budu v pytli, protože po třech-čtyřech minutách se to opět upozadí a musím celý telefon vyndat z krytu, odemknout, najet na ikonu aplikace a tam dát obnovit.. Při pokusu o co nejrychlejší závod "ideál"..