Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 10 000,-

Dobrý den, prosím Vás, potřeboval bych notebook na studium. Hlavní náplní notebooku by měla být práce ve wordu, excelu a dalších kancelářských programech. Případně nějaký ten film, videa, hudba apod. Nejspíš žádné hry, krom nějakých těch klikaček xD

Byl bych rád, kdyby to byl tichý notebook, aby ho nebylo slyšet. A taky bych se rád vešel do 10 000,- jestli je to možný. Budu rád za každou radu nebo info, děkuji mockrát.
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Notebook není PC sestava (Kurt)

Zrovna kupuji tento (v odkazu) Asus. Osobně už tři roky mám Asus X550C a jsem s ním spokojen. Tichý, lehký, pružný a spolehlivý (aspoň zatím):-D.
A tak nyní kupuji manželce tento. Není to na náročné hry, ale na vše o čem mluvíš, určitě bohatě stačí. A snad bude stejně dobrý jako ten můj.;-)
Pár údajů o HW:
4jádrový procesor Intel Pentium N4200 Apollo Lake, který pracuje na frekvenci až 2,5 GHz, a operační paměť RAM o kapacitě 8 GB (DDR3). HD 1TB. Disketová jednotka. 1 x USB3, 2x USB2. K tomu Set MS Office 365 pro jednotlivce + Anti-Virus Kaspersky - "zadara", jako bonus.:-/
https://www.expert.cz/asus-x540na-go086t/