Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fckeditor nastaveni

Zdravim, koukal jsem se na clanky o tomto editoru a hodne me zaujal, ale nevim jak ho nastavim na sve stranky, aby komunikoval s databazi a jine. Nevite o nejakem peknem popisu, jak tento editor zaclenit do administrace svych stranek. Dekuji

Velmi jednoduše. Jedná se o standardní práci s dokumentací.
Objektový návrh je na profesionální úrovni a tak implementace je víceméně otázkou asi dvou kroků:

a) Konfigurace cest v konfiguračním souboru pro konkrétní server
b) Stačí vložit tvou odvozenou vytvořenou třídu editoru tam, kde potřebuješ

.... v ideálním případě.

Ne. Je tomu asi rok co jsem kdesi ten editor implementoval..... :-/
Mimochodem ten editor podporuje furu skriptovacich technologií.
Pokud je řeč o PHP, ke kterému mám nejblíže:

<?
include_once("fckeditor.php") ;  // Toto je dulezite vlození zdrojů pro editor
?>

<html>
<head>
<body>
<form action="nejakyPrijemceObsahuEditoru.php" method="post" target="_blank"> <-- zacatek definice formulare, jehoy obsahem je editor
<?

<?php
$oFCKeditor = new FCKeditor('FCKeditor1') ; // Vytvoreni vlastni instance editoru
$oFCKeditor->BasePath = '' ;  // Nastaveni cesty, nevim uz ceho presne
$oFCKeditor->Value = '' ;    // Vychozi hodnota v políčku
$oFCKeditor->Height = '800';  // Výška editoru, šířka je automatická přes celou stránku
$oFCKeditor->Create() ;         // Vytvoření = "odeslání" editoru na konkrétní místo do dokumentu
?>

<input type="submit" value="Odeslat hodnotu v editoru">
</form> <-- konec definice formulare
</body>
</html>

Samotná konfigurace je někde adresáři: editor/filemanager/connector/"server-side technologie....." a kdesi cosi jaksi... :-D