Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem icq píše error code 3

přestalo mi fungovat icq 6,psalo to error code 3,nevím co to znamená,tak jsme si tam dali icq 5 a zase to nejde,přestalo to fungovat,chce to at si tam dáme 6,ale ta nám pořád píše error code 3.........poradíte mi co s tím je
Změna předmětu, původně: icq
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

First you navigate to: C:\Windows\inf and find mdac.inf, right-click on this, select Install from your context menu. The install process starts, and a moment later it will ask for Windows XP SP2 installation CD. Click Browse and navigate to your drive letter, corresponding to your CD/DVD, open the I386 folder, (example: E:\I386).....click OPEN, then OK..... and you're done.

http://forums.icq.com/forums/index.php?act=view_top ic&group_id=528&topic_id=147412&forum_page=4