Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O2 Sport na den zrušeno?

Zdravím, neví někdo, zda O2 zrušilo svou službu O2 Sport na den za 99 Kč, nebo ji jen nemůžu najít?
Ještě odpoledne jsem na to koukal, nabízelo to platbu sms, a teď to nemohu nikde najít.
Poradí prosím někdo? děkuji moc.

Tak myslím, že O2 Sport na den za 99,-Kč už se moc nevyplatí, když si můžete pořídit O2 TV Sport Pack na 30 dní za 199,-Kč.
Jinak O2 Sport na den šel ještě nedávno koupit přes HbbTV na Primě.