Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1080 ti k r5 2600x

Zdravím mam moznost koupit od znameho 1080ti za 4500 otazka je zda se to oplati kvuli cpu.

Cpu mam r5 2600x oc na 4.3GHz
Zdroj fortron aurum 600w
Diky.

Snad nebude ta GTX1080Ti moc vyjeta, ale tak chlazeni (ventilator) se da vymenit. Za 4.500Kc pekna cena a to R5 2600X by tu kartu melo utahnout. Jdi do toho, kdyz este dostanes i zaruku.

Ceho bych se trochu obaval je neprilis dobry zdroj, nicmene snad kdyz u te grafiky skape, tak sebou nic nevezme, zase tak spatny take neni, takze snad ne. Kazdopadne kdyby ti pocitac nejak zacal blbnout s tou novou grafikou, tak si nekde pujci lepsi zdroj a nejprve ozkousej, zda-li neni ten tvuj uz zraly na vymenu.

Zalezi ceho chce dosahnout. Pokud chce dosahnout stabilnich 60FPS, tak na vetsinu her potrebujes i na fullHD neco jako GTX1070 a vyssi. Samozrejme ne vzdy je nutne mit stabilnich 60FPS a da se zit i se 45FPS nebo i se 30FPS. Pak samozrejme staci i GTX1060 a RX580.
Za ty penize si myslim vubec nevadi, ze je ta GTX1080Ti naprostej overkill. A treba casem pouvazuje i o 2560x1440 27"-32" monitoru.

Edit: na vetsinu her - je uplne blbe napsany, mysleno tak, ze tim da vsechny hry a ze u nich nemusi myslet na to, jestli mu to 60FPS da.