Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TS Bohemia vs CZC zkušenosti.

Zdravím má někdo nějaké zkušenosti z obchodem TS Bohemia ? Zajímalo by mě to vs CZC protože jaksi tady CZC obchod zmizel kamsi a místo toho je najednou TS Bohemia,ceny maj koukám nižší,platí se něco při osobním odběru jako u skřeta nebo nic ?

U nás ve městě máme oboje. U obou už jsem vracel zboží ve 14 denní lhůtě a TSB vrátili peníze do pěti dnů, CZC si nechali plnou lhůtu (15 dní).
Stejně nakupuji více u CZC, jejich prodejna je pro mě snadněji dostupná.
Doprava na pobočku byla u obou vždy zdarma a info přes SMS a e-mail.

Právě že jsem měl CZC za barákem tak sem tam kupoval do teď z 99%,jenže teď je snad někde na druhý straně města takže to změním ,ceny má TS Bohemia i nižší .Sem tam kupoval u CZC minulej tejden myš a ani žádný info že tam končej,teď jsem jel kolem a je tam najednou TS Bohemia ...

Bohemka nebo-li TS Bohemia byl driv trochu problem, jejich pristup nebyl zrovna prozakaznicky, ale vyrostli a je docela mozne, ze se zlepsili o stejnou cast jako se CZC zhorsilo a stale zhorsuje, takze ve vysledku to muze klidne vyjit na stejno.

TS Bohemia pred casem koupila Alfu, takze proto maji stejne ceny a vydavaji zbozi oboji, akorat se majitele rozhodli, ze budou nadale vest oba obchody oddelene jako eshopy kazdy se svym designem.

Osobne to vidim tak, ze dneska ty vetsi a znamejsi eshopy s PC komponenty - Alza, CZC, TS Bohemia (Alfa), Mironet, Softcom jsou dneska vsechny na jedno brdo. Takze kdyz si neco kupuju, tak zpravidla koukam na vsechny a jeste na TipHardware, ale tam musim k vysledne srovnavane cene jeste pricist dopravne.

No HW beru raději osobně (abych se vyhnul tomu co se píše že jsou schopný poslat nějaký e-shopy použitý zboží jako nový) a proto CZC dřv a teď holt TS který co tak koukám na ceny je levnější což potěší,jinak je tu i Alza ve městě jenže ta je předražená a kupoval jsem tam snad jenom dvakrát něco kdyžto bylo v akci...

Monitory, notebooky, tablety a prislusenstvi je vetsinou na Alze stejna cena jako CZC, komponenty byvaji casto drazsi, pokud tam neni akce. Ale kazdopadne se vyplati prave kvuli tim akcim podivat na vsechny ty vyjmenovane eshopy.
S tim pouzitym se mi to nikdy nestalo, ale slysel jsem to od lidi, kterym verim, ze si to nevymysleli a to i pri osobnim odberu, takze to resili na miste a pokazdy se jednalo o CZC. Ale jak rikam, nakupuju tam hodne pro sebe i kamose a nikdy se mi to osobne nestalo.

No koukám CZC pěkně podražilo (začínaj bejt nenažraný) na některých CPU až o 500Kč od Ryzenu a už je to stejně drahý jak u skřeta i ten má něco o dost levněji jako třeba teď RYZEN 5 1400 o tu pětistovku,u TS to vyjde o dost cenově líp většinou takže nakonec můžu bejt rád že CZC od baráku zmizlo a nastěhovali se tam od TS Bohemia.:-)